Bahar – Yaz Kampları

Bahar – Yaz Kampları

Her yıl bahar ve yaz aylarında; orman içinde, temiz havada, kuş cıvıltıları eşliğinde kamplar düzenliyoruz. Tazecik yemeklere, orman içi yürüyüşlere ve sıcacık akşam sohbetlerine doyamayacaksınız. ThetaHealing® 1. ve 2. Seviye eğitimlerini birleştirerek toplam beş gün dört gece olarak düzenlediğimiz bu eğitimi her şeyden uzakta kafanızı dinleyeceğiniz bir fırsat ve kendinize vereceğiniz bir hediye olarak adlandırıyorum. Buradan ayrıldığınızda artık eski siz gidecek yerine bambaşka biri gelecek. Bundan emin olabilirsiniz.

Tam gün süren eğitimde sizi, farklı uygulamalar, sohbetler, bambaşka dünyalara açılan kapılar bekliyor olacak. Hiç ummadığınız olaylardan çıkan negatif düşüncelerinizin hayatınızda engeller yarattığını göreceksiniz. Dengeli bir hayat sürmenizi sağlayacak zihin dönüşüm tekniklerini kendinize ve diğer katılımcılara uygularken hayatınıza dair çok şey öğreneceksiniz. Unutulmayacak dostluklar edinecek ve bundan sonraki hayatınızda onlarla görüşüyor olacaksınız.

Kampta farklı karaktere sahip katılımcılarda kendinizi göreceksiniz ve kendinizi tanıdıkça seveceksiniz. Ne kadar değerli, özel ve mucizevi olduğunuzu bir kez daha fark edeceksiniz.

Değişimin düşüncelerinizde olduğunu her zaman hatırlayın.

“Güneşin sana ulaşmasını istiyorsan, gölgeden çık.”

Konfüçyus