Neva Bozdemir

Neva Bozdemir ?

Yaşama amacının sevmek ve insanların hayatlarına pozitif yönde dokunmak olduğunu keşfettiğinden beri Türkiye’de bir çok kişiye ThetaHealing® eğitimi vererek pozitif düşünmeyi ve yaşamayı öğretmektedir.

16 Haziran 1983 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. İlköğrenimini Turhan ve Mediha Tansel İlköğretim okulunda, ortaokul ve lise öğrenimini Ayazağa Işık Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. İtalyanca öğrenmek için altı ay Milano’da yaşamıştır. Türkiye’ye döndüğünde uluslararası bir şirketin satış ve pazarlama bölümünde çalışmıştır. Finans bölümüne geçiş yapmak için özel bir Bağımsız Denetim firmasında bağımsız denetçi olarak çalışmıştır. Burada çalışırken eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2012 yılında aile şirketi olan Durak Tekstil AŞ’nde iç denetçi olarak çalışmıştır. Aile anayasası içeriğinde aile konseyi başkanı seçilmiştir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Kendine ait hissetmediği hayatından bir çıkış kapısı ararken birçok kişisel gelişim kursuna katılmış ve spor yapmaya, zihnini eğitmeye ve ruhunun farkına varmaya başlamıştır. Aldığı tüm öğretilerin içinden kendine en yakın hissettiği hızlı, pratik ve güçlü meditasyon tekniği olan Thetahealing®’i seçerek kurucusu Vianna Stibal’dan eğitmenlik yetkinliği almıştır.

Yaşanan her olayın hayat üniversitesinden bir öğreti olduğunu benimseyen ThetaHealing® meditasyon tekniğini öğreterek kişilerin zorlandıkları konularda çözüm yollarını kendilerinin bulmalarını ve uygulamalarını amaç edinmiştir.

ThetaHealing® DNA 1. ve 2. seviye eğitmenidir. THiNK (ThetaHealing® Institute of Knowledge) uluslararası geçerli sertifikalı ThetaHealing® uygulayıcıları yetiştirmektedir.